Title

Oled Sa selles kindel?

kiip (57)

Triin 
Tsiteeri | 9 aastat tagasi
muutis

Ma leidsin v�ga huvitava lehek�lje kiipimise kohta.

Eneli 
muutis

See lehekülg on tõesti väga kasulik ja informatiivne. Aga ühele oma küsimusele ma ei leidnud sealt vastust. Katsusin kassil seda kohta, kuhu kiip pandi, ja tundsin nagu seal naha all midagi. Teisel pool kaelal seda tunda pole. Küsimus oleks siis selline, et kas peabki olema tunda läbi naha kiipi?

Laura 
muutis

Peab küll olema tunda...

ÕIE 
muutis
ÕIE 

sooviksin kiisut kiibistada...et äkki keegi oskab mõnda head kohta soovitada kus kiisusid kiibistatakse ja palju selline asi maksma võiks minna?

Käisn loomade hoiupagas viljandi mnt.-l kiipimine ja registrisse kandmine 200.- ja kompleksvaktsiin 150.- +marutaud tasuta Aga see hinnakiri kehtib ainult siis, kui sattud hoiupaiga oma arsti juurde! Minul soovitati tulla laupäev ja pühapäev...teistel päevadel pidi seal lepinguga arst tööl olema, kellel oma hinnakiri(kallim). Teenindus oli supper ja teenindas meid naisterahvas (Larissa TImofejeva) Nimi küll vene pärane, aga räägib puhast eesti keelt!...Miisu sai oma iga aastased vaktsiinid kätte ja mikrokiibi ka ja ta oli ka väga rahul...ainuke asi, mida ta kartis, oli see, et äkki ta jäetakse varjupaika, kuna eelmine omanik jättis ta maha...on tal see hirm siiani.
SOOVITAN SOOJALT!

muutis

oeh ei teagi kohe mida teha..kas ka lasta kiibistada...ega see kudagi valulik ole ja ega see koht sügelema hakka...

ÕIE 
muutis

[quote]Käisin eile kiipimas ära Loomade Hoiupaigas. Väga tore teenindus oli ja kõik sujus väga hästi. Maksimus oli siis 200 kassi kohta ja kaasa tuli võtta siis vaktsineerimistunnistus, kuhu kirjutati registreerimisnumber ja ka omaniku dokument.

Tallinnas Viljandi mnt-l asuva hoiupaigaga on eneli86-l kogemus olemas. Ise suhtlesin sealse arstiga umbes nädal tagasi ja, siis oli ka ikka jutt 200.- ja nii väidavad nad ka kodukal.
Millise varjupaiga arstiga rääkisid?[/quote]
Rääkisin meesterahvaga (nime ei tea, ei küsinud), kes ilmselt on seal lepinguga tööl ja tema hinnakiri erineb varjupaiga omast ( on kallim)!
Sain siiski oma Miisu süstitud ja kiibitud pühapäeval ja olime mõlemad teenindusega väga rahul! Ja teenindas meid venelanna Larissa, kes suhtles vabalt puhtas eesti keeles...SOOVITAN!

Jonnik 
muutis

Mulle on jäänud mulje, et naisarstid on tiba kadedad seal ja ajavad käojaani ja nende suhtumine meisse ja meie hoiukassidesse on kõike muud kui viisakas. Seevastu meesarstid tulevad alati vastu ja on väga sõbralikud.

Mare 
muutis

mis se kiibistamine tähendab

Tsiteeri | 8 aastat tagasi
muutis

Kus saaks Võrus kiibistada ja palju see maksma läheb(koos registrisse kandmisega)? Nimelt mu kass ei taha kaela rihmu ja tegelikult me Miisut välja eriti ei lase, vahetevahel jalutame temaga väljas(siis ta väga kardab ka tegelikult), aga võiks ikka igaks juhuks kiibistada..

muutis

Mina käisin ka kiisuga Loomade Hoiupaigas. Kiip oli jah 200.- + siis muud kulud mis soovitakse. Mina lasin teha veel passi, sain ussirohtu kiisule ja kompleksvakstiin. Kõik kokku läks 470.- Arstiks oli Sven, tundus väga hea arst kuna ta polnud nõus kaaluma mu kiisut ära enne kui vaktsiin mõjub kuna äkki saab mu kiisu mingi haiguse kallale. See rõõmustas mind igatahes Soovitan viia julgelt oma kiisu sinna. Ma viin 19aug oma kiisu sinna tagasi kastreerimisele. Loodame et kõik läheb hästi

muutis

Hmmm, hakkasin motlema: kiisule pandi kiibit tavalises loomakliinikus (Vetekspert Linnamae tanaval) aga keegi ei oelnud mulle kas ainult tehti kiibit voi ka pandi numbrit registrile. Kuidas saab teada kas number on registris voi ei ole?

ÕIE 
muutis

Rääkisin ilmselt sealse lepingulise arstiga, kellel on teine hinnakiri. Käisin oma Miisuga kiipimas nädalavahetusel ja maksa läks see tõesti 200eeku + vaktsineerimine 150-.(kompleks+ marutaud)

Triin 
muutis

Dikayadorry:
Registrisse kandmist saad kontrollida Lemmikloomaregistrist. Sisestad kiibi numbri ja kui tuleb sinu info, siis on ka kiisuke registris olemas. Selleks, et kiisut saaks registrisse kandma pidid täitma A4 ankeedi.

Kirsti 
muutis

~300 EEK oleneb kus teed

muutis

Täna käisime kiipimas, 350 kiipimine ja 200 registrisse kandmine

Eneli 
muutis

Kas on keegi veel kursis, kas endiselt Loomade Hoiupaigas Viljandi mnt-l soodsalt kiibistatakse (200.-)?

Ülle 
muutis

Hoiupaiga kodulehel oli kirjas, et loomade kiipimine koos registritasuga 230.-

Pead olema sisse logitud