Title

Oled Sa selles kindel?

Foorum Tundliku kõhuga kassi toitmine! (3)

Tundliku kõhuga kassi toitmine! (3)

Kristi 
Tsiteeri | 7 aastat tagasi
muutis
Eha 

Tegelikult kaks asja.

Kuidas lahendada kasside toitmist, kui majas on kaks täiesti erineva vajadusega kassi:
a) vana, poolpika karvaga kass, kes toitub RC Matureist ja aeg-ajalt Hairballist.
b) noor kiisupoeg kes saab RC Babycati?

Babycati pealt läheme nüüd küll järgmise pakiga Kittenile üle. Aga põhimõtteliselt mure tuleb sellest, et just nimelt kiisupojal on kõhuprobleeme. Luksub teine pärast söömist pidevalt ning kõhugaasid on ka võimsad. EI oskagi öelda milline toit on problemaatiline...

Mõtlesin, siis et äkki prooviks Kitteni asemel tundliku kõhu toitu, aga kas kasvav kassipoeg saab sealt kõik vajalikud ained kätte?

Või üldse, kuidas on inimesed kahe nii erineva vajadusega kassi söötmise lahendanud?

Muutsin pealkirja informatiivseks
Liigutasin teemat !

Katrin 
muutis

Ma tahaks ka teada, et kui kass luksub pärast söömist, mis siis viga on?
Ma olen arvanud, et joob vähe krõbuskite kõrvale aga sundida jooma ma ka kassi ei oska.

ÕIE 
muutis

Meil on ka kodus 8 aastane emane, opitud ja 1,3 aastane isane, opitud kiisu.
Ega eriti siin midagi teha polegi, et iga kiisu ainult oma toitu sööks, ikka käiakse teise kausist "paremat" virutamas
Meie toitsime alguses kiisusi eraldi, kuni nooremale sai ka juba täiskasvanu toitu anda.
Ega eri vajadustega kiisudega muud moodi vast ei saagi, kui eraldi toita.
Aga huvitav oleks tõesti teada, kuidas teised sellise olukorrale lahenduse on leidnud.

Praegusesks oleme kuldse kesktee leidnud toidu näol...Royal Canini steriliseeritud kasside toit.
Söövad seda mõlemad. Samas hoiab see toit kenasti kehakaalu normis, mis vanemal kiisul kipub käest ära minema ja sobib mõlemale kiisule
Luksumise kohta ei oska midagi öelda kahjuks.

Pead olema sisse logitud