Title

Oled Sa selles kindel?

Foorum Kuidas anda kassile ussirohtu ;) (44)

Kuidas anda kassile ussirohtu ;) (44)

Merlin 
Tsiteeri | online
muutis

Kuidas anda kassile ussirohtu

# Võtke kass kindlalt kätte. Asetage tema pea oma küünarnukile, täpselt nagu hakkaksite lapsele lutipudelit andma. Ümisege rahustavalt: "Tubli kiisu..." Pillake tablett kassile suhu.
# Tooge kass laelambi otsast ja tablett diivani alt ära.
# Kasutage sama protseduuri nagu p.1, aga hoidke kassi esikäppasid vasaku käega ja tagakäppasid parema küünarnukiga kinni. Pistke tablett kassile parema käe nimetissõrmega suhu.
# Tooge kass voodi alt ära. Võtke pudelist uus tablett. Pange vastu kiusatusele võtta uus kass
# Toimige jälle nagu p.1, aga kui kass on teil kindlalt haardes, istuge tooli servale, toetage oma rindkere kassi peale, tõstke oma parem käsi vasaku küünarnuki juurde, avage kassi suu ülalõua kergitamise teel ja pistke tablett sisse — kähku! Kuna teie pea on põlvede vahele surutud, siis te ei näe, mida teete. Vahet pole.
# Jätke kass kardina külge rippuma ja tablett endale juustesse.
# Kui te olete naine, siis nutke üks tubli peatäis. Kui te olete mees, siis nutke üks tubli peatäis.
# Nüüd võtke ennast kokku. Kes siin lõppude lõpuks peremees on? Tooge kass ja tablett. Võttes sisse asendi 1, öelge karmilt: "Kes siin lõppude lõpuks peremees on?" Avage kassi suu, võtke tablett ja... ups.
# Sellest ei tule midagi välja, eks ju? Istuge maha ja mõelge. Ahhaa!
# Komberdage pesukapi juurde. Tulge tagasi suure rannalinaga. Laotage lina põrandale.
# Tooge köögilaua pealt kass ja lillepotist tablett.
# Asetage kass linale ühe otsa lähedale nii, et tema pea ulatuks üle lina pikema serva.
# Suruge kassi esimesed ja tagumised käpad tema kõhu vastu. Ärge andke järele kiusatusele kass laiaks litsuda.
# Keerake kass lina sisse. Tehke kiiresti, aeg ja tabletid ei oota!
# Võtke asend 1. Suruge kassi lõuad laiali.
# Pistke tablett kassile suhu ja lükake kergelt sõrmega takka. Voila!
# Tõmmake tolmuimejaga (kassi) karvad kokku. Plaasterdage (enda) haavad.
# Võtke kaks tabletti aspiriini ja heitke pikali.
Kuidas anda koerale ussirohtu

#Pistke tablett vorstitüki sisse.

Külli 
Tsiteeri | online
muutis

päris hea moodus

Martin 
Tsiteeri | online
muutis

8)

Liina 
Tsiteeri | online
muutis

Minul läks siis ikka ülimalt hästi! Ma lihtsalt võtsin kassi sülle ja lükkasin tableti talle kurku. Ja ta ei rabelenud ka. Muidugi kui ema üritas..... Aga üks kord Kitty pettis mu ära. Mina andsin talle tableti, vaatasin, et ta välja ei sülitanud, ju siis neelas alla. Tühi lootus Nagu ma ta maha panin, nii see tablett välja tuli ja kass ise kapi alla. Masendavalt naljakas oli tegelikult

Inga 
Tsiteeri | online
muutis

Meil oli ka igavene tsirkus. Kaks inimest hoidsid kassi kinni ja üks siis üritas tabletti koos piimaga sisse ajada. Me kõik olime koos selle haisva ussirohu ja piimaga, aga kass sülgas kõik välja ja kihutas paar ringi korteris. Üldse ei püsinud paigal, sülgas vahtu välja ja nühkis käpaga ka veel. Ning meil oli veel pool pisikest klaasitäit seda rohtu järel. Kuidagi saime kõik sisse pärast tunniajalist rabelemist. Kass oli nii solvunud, et terve öö magas tugitoolis (muidu magab minuga ühes voodis). Hommikul tuli siis sellise näoga tervitama, et ok, andestan veel seekord. Väga armuliku käitumisega. Ja siis veel öeldakse, et loomad on rumalad. Eh...

varje 
Tsiteeri | online
muutis

On olemas selline pasta suure plastkust süstla sees.Väga tõhus.Teed kiisu suu lahti ja lased suhu.See on maitsestatud.Kassidele meeldib.Minu kiisu sai portsu kätte ja tahtis veel saada.

Tsiteeri | online
muutis

Meie kassilgi suur tsirkus rohu andmisega.Mina hoian kassi süles, kuna minu süles on ta rahulikult.Ja siis keegi topib tabletti suhu kassile.Mina olen pääsend ühe kriipsuga, aga olen ka saanud väga palju kriipse..

Tsiteeri | online
muutis

Ma andsin ka just hiljuti kassile ussirohtu... päris head punased kriipsud sain käte peale.... hiljem tal tahtis see rohi yles tulla... ega see vist väga hea seedida pole, ma olen aru saanud

muutis

Sissi on ka ussi rohtu saanud.Ta sai seda süstlast,sealt on hea anda.Teed kiisu suukese lahti ja lased selle talle suhu.

Tsiteeri | online
muutis

Meil on mõlemad tablett ja süstal, aga enamasti ikka süstal

muutis

Mul on ka tablett,aga ma purustan selle ära ja panen piima sisse ja lasen talle suhu.

aino 
Tsiteeri | online
muutis

eelnevat oli väga huvitav lugeda...olen ka taolist läbi elanud.kuna kiisusid on viis,siis kõigepealt kaalun nad üle.arstionu annab rohukoguse v tabletiannuse ju kehakaalu järgi.
siis toon poest hakkliha,jagan portsionideks-peeneks hõõrutud rohi sisse ja anna tuld....
hea on muidugi seda hüva rooga anda siis kui neil kõhud hästi tühjad on,siis kaob toit kiiresti.

Inga 
Tsiteeri | online
muutis

Jah, ma võtan ka siinkirjutajatest õppust ja üritan toiduga anda. Imelik, et varem selle peale ei tulnud.

Signe 
Tsiteeri | online
muutis

No see kass peab ikka juba näljast otsi andma, kui ta söögi sisse peidetud rohtu sööma peaks hakkama! Te olete kõik õnnelikud kassiomanikud, kellel õnnestub ise kassile tabletti või pastat süstlaga suhu toppida. Mul on praegu 5 kassi, kellele ühelegi ei õnnestu ei hea ega kurjaga mingile moel ussirohtu anda. Ei saa sellega hakkama ka arsti juures spetsialistide abiga spetsvahenditega veterinaarid. Ei jäägi muud üle kui kasutada tilku, mis tuleb panna kassile turjale naha peale. Need on muuseas üsna uus asi, varem oli ainult ühe ussiliigi vastu, nüüd kõigi. Mõjub väga efektiivselt, kerge kasutada. Ainuke häda on selle hind - üks annus ühele kassile on kuskil 140 krooni. Nii, et korrutada see viiega (minu puhul)ning nii umbes iga 4 kuu järel. Aga vähemalt on hing rahul ja kassid terved! Muuseas, mul on olnud varem ka selline kass, kes võttis tabletti praktiliselt vabatahtlikult - võtsin ta sülle, tema tegi suu lahti ja ma panin tableti talle kurku - kõik!

Ena 
Tsiteeri | online
muutis

me üritasime kassile nii ussi rohtu anda et tegime puruks panime lusika peale ning sinna veel vett juurde et kergem neelata oleks.aga noh tema hoopis sülitas selle välja nii et päras suur ilaklimp rippus suu küljes.see oli vastik(vaene kissa )

Tsiteeri | online
muutis

aitäh nõu eest
ma hakkan kasutama seda

Tsiteeri | online
muutis

Ma olen ussirohuna kasutanud tilkasid kuklasse, natuke kallis on jah aga see-eest väga efektiivne moodus ja lihtne ka Aga kuna Artur oli alguses kui me ta tõime väga haige siis alguses tegi arst talle küll süste aga hiljem, kui tal juba parem oli siis pidime ise talle iga päev 3 korda päevas tabletti andma ja nii paar nädalat järjest. Alguses me uritasime ka nii, et tablett suhu ja siis ehg neelab alla, aga ei - see on lootusetu üritus Siis me avastasime, et talle maitseb juust, toppisime tableti siis juustutüki sisse - ei juust söödi ära aga tablett jäi järgi Siis ema arvas, et toidame nagu väikest last: tegime siis tableti pulbriks ja segasime lusika peal piimaga ja kallasime selle suhu talle. No õnnestus - vähemasti mingi osa tabletist läks alla aga see-eest piima ei joo ta siiamaani ja ega vist hakka jooma kah enam kunagi

Kätu 
Tsiteeri | online
muutis

meie andsime tabletiga,mis oli toidu sees. Sõi kenasti ära toidu ja tableti

erlika 
Tsiteeri | online
muutis

minu kass sõi koera ussirohu tableti ära nagu oleks keegi meist singi laua peale jätnud ..täiesti hea meelega ja vabatahtlikult...

Tsiteeri | online
muutis

Me tegime kahe lusika vahel puruks ja külvasime selle toore hakliha sisse

Pead olema sisse logitud