Title

Oled Sa selles kindel?

Kass wc potil (34)

Maarja 
Tsiteeri | 9 aastat tagasi
muutis
Maarja 

Olen palju uurinud kassi treenimisest wc potil oma asju ajama. kas siin leidub kasse, kes seda teevad või kes on mõni omanik oma kassi treeninud wc potti kasutama? Olen vaadanud erinevaid lehti internetis ja leidnud erinevaid vahendeid asja teostamiseks näiteks: kiisu wc poti treenija Praegune idee on hakkata Snowd kohe treenima, kui ta koju on jõudnud. Aga... kas kass kasutab wc potti siis ka mujal, näiteks külas olles, kui ta on treenitud? Milline on liiv, mida võib wc potist alla lasta? Kui kaua aega on läinud kassi treenimiseks? Tänan kõiki, kes selles teemas sõna võtavad ja oskavad näpunäiteid jagada....

muutis

oleks ka huvi..aga kas selliseid asju ka eestist saab osta..mis sinna poti peale käib...??

muutis

Kas seal samas kus inimesedki käivad?
Võibolla tuleks teda sinna koguaeg tõsta siis hakkabki harjuma.
---
Palun kasuta "muuda" nuppu! (Annamai)

muutis

olen kuulnud , et müüakse eraldi reste, mida kassile wc potile panna. Seal pidi kassile meeldima hakkama.

Eneli 
muutis

Siin tekkis sama asja kohta teema. Panin selle teise küll lukku, kuid ka sealt võib veel teemast huvitatud kasutaja lugeda lisainformatsiooniks. Ja jätkame siin.

Mind huvitaks, kas kellegi kass ka käib siis inimeste wc-potil? Ja kui vana kiisu oli, kui treenima selleks hakati. Kui keegi ütleks, et sai mitte väga noore kassi treenimisega ka hakkama, siis ehk püüaksin minagi.

Laura 
muutis

Meil oli ka kunagi kass, kes käis potil. Ja ta ei olnud üldsegi noor. Nii umbes neljane-viiene. Ma täpselt ei teagi kuidas see käis, aga ma tean et kass oli siiam ja et ta isegi lasi pärast vett peale
Minu teada ei tohi mitte mingisugust liiva wc-potti visata. Kui treenimisega ei viitsi jännata, siis ma võin lohutuseks öelda, et leidsin hiljuti superhea kassiliiva, mida peab (ühe kassi puhul) umbes korra kuus vahetama ja ei midagi muud. No junnid ka välja
Ja see ei haise üldse!
Parim leid viimastel aastatel.
Aga treenimisest niipalju, et ma tean, et kassi, kui ta asjale läheb, peab kähku tõstma poti peale. Kui ta siis edasi seal teeb, kiita ja kui ei tee, uuesti proovida

Liisi 
muutis

meieoma ei käi potil. õues ja liivakastis käib.

muutis

Minu kiisu hakkas ise WC käima pidime ainult prill-laua üles tõstma.See tuli ise-enesest ja oli ka meile üllatus,kuid lahe on see küll kass pissib WC ja teist häda teeb siis kasti!!!

Laura 
muutis

Seda saaks ju järgi proovida ka koduste vahenditega- panna näiteks tavaline pesukauss WC-potti ja sinna sisse siis liiv. Kass peakski hakkama ääre peal kükitama. Kui ise ei käi siis see kauss võiks olla nö kaane eest . Ja kui mõne aja pärast kass on juba täitsa harjunud, võiks kausi eemaldada

muutis

minu kas käib ka wc potil pissil,aga ainult siis kui minagi lähen wc

muutis

Tore oleks küll oma kiisut vetsupotil täna aga , kas kuidasgi ilma nende abivahendita ei saa või?

muutis

Meil oli nii,et algul käis Miki liivakastis toas. Aga siis oli ikka selline hais mis jube
Nüüd käib õues
Aga wc potile tahaks küll teda panna

Maarja 
muutis

No Snowy on juba suur poiss meil ja käib kenasti WC potil... Mu elukaaslane ehitas talle sellise spetsiaalse konstruktsiooni, kus alguses oli hästi pisike auk (väike coca pudel) Sees, nüüd on juba kõige suurema šašlõkipoti oma... Käib VÄGA ilusti ja hea meelega, liivakasti meil pole olnudki... Hääästi väike granuliriba on veel ääres, selle võtame ka varsti ära... Siis jääb äär ainult petteks ja lõpuks peaks selle ka kaotama, ma arvan, et sellega läheb veel kuu või max kaks... Kui ta päriselt ka käima seal hakkab, siis teen video ka sellest Ja kirjutan pikema loo... Snowy on üldse üks ütlemata tark kiisulaps

Monika 
muutis

Olen ka treeninud , kuid meil hakkasid junnid tekkima kraanikaussi

Anu 
muutis

Minu Pipi on 12 a vana ja linnakorteris koguaeg wc-potil käinud. Olen sellega vääääga rahul, ja siiani suht imestunud, miks see nii vähe levinud on. Mulle meeldib kyl rohkem tualetis vesi peale lasta, kui kassiliivast junne sõeluda ja põrandalt liiva koristada. Suvilas ta wc-sse ei trygi, käib õues. Ega kass loll ei ole, ikka leiab lahenduse
Kui pool aastat tgasi varjupaigast kassi lisaks võtsime, ytles tytar kohe, et Pipi on meid ära hellitanud Rasmus potil oma häda ei tee, aga ta on väga rahul plast-tordikarbi&ajalehetykkidega. Iga kord kui ta on tualetis käinud, lasen ned ajalehetykid veega alla ja panen uued karpi. U paari nädala tagant viskan ka karbi minema ja võtan uue. Tuttavad juba teavad, et neid kogun Loodan, et saan ka Rasmuse kunagi potil käima, see pole yldse raske. Aint aega peab olema. Kassi sinna tõsta pole vaja, ta hyppab ise äärele. Alguseks tuleb tema "pissikast" tõsta potile ( peab vastava kujuga siis kohandama, sobitama potti, ja soovitav on mõned augukesed põhjasisse teha.. ). Nii õpib ta sinna kohta minema. Hiljem, kui tal vastav harjumus on kujunenud, hyppab ta potiäärele ja ajab asjad korda ka siis, kui "tema prillauda" seal parasjagu pole.
Kindlasti tuleb hoiduda ebakindlast prillauast - kui kass hyppab potile, see aga kõigub, vajub või loksub, siis ei lähe ta sinna enam kunagi!

Külli 
muutis

Oi Monnna Mul oli naljakas su postitust lugeda aga ega sul vist väga naljakas kodus see seis pole

muutis

Nii sooviks , et meie kiisu ka potil käiks nagu väike inimene

Tsiteeri | 8 aastat tagasi
muutis

No minu kassid on sellise iseloomuga , et on väheusutav , et nad kunagi potil hakkaks käima , Paksu ei käi korralikult liivakastiski , laseb mõnuga põrandale .

muutis

Meil on kass harjunud juba ammu käima oma saepuruga täidetud potis .
See õpetamine võttis aega müne kuu või nii . Aga päris wc potis ta küll käia ei saa xd

Helina 
muutis

minu kass küll nii osav ei ole, aga kui keegi pereliikmetest seal vetsus on, siis tuleb uudishimulikult piiluma

Pead olema sisse logitud