Title

Jeste li sigurni?

Forum Ampule, ogrlice za zaštitu protiv buha, krpelja.... (35)

Ampule, ogrlice za zaštitu protiv buha, krpelja.... (35)

Meuws 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

ja sam kupila ono protiv buha i krpelja. Mislim da se zove Fronteline Combo nisam sigurna da se tako zove. Što mislite o tome ? Na njemu piše "Eliminira buhe,krpelje i pauši. Što mislite o tome ? Kako to djeluje ? J aću proba ti pa ću vam za ne znam koliko dana reći ako saznam. što vi mislite o tome, kako djeluje ?

Citat | prije 8 godina
uredio/la

Dobro djeluje. Efikasno je i djelotvorno. Moraš zaštiti macu od buha i krpelja, pogotovo sada. Dobro si napravila što si to kupila.

Meuws 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

A nije baš ni jeftino, meni je koštalo 49,99 kuna.

Citat | prije 8 godina
uredio/la

a nije ni tako skupo! novce bi ionako potrošila u neku glupost. Ovako si učinila nešto dobro svojoj mački.

Karla 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

To nije neka prevelika cijena. Ne mjenjaš ogrlicu svaki dan.

Citat | prije 8 godina
uredio/la

To nisu ogrlice to su ampule. Ako imaš više mačaka ili pasa na kraju ti cijena i nije baš povoljna je te ampule moraš stavljati svaki mjesec novu jedino kaj su stvarno učinkovite, i mi ih koristimo.

Karla 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

A ivap misli na ono s reklame? A onda ja stvarno ne znam ništa o tome

Citat | prije 8 godina
uredio/la

Sprejevi drugih firmi koji sadrže puno više tekućine nego ampule od Frontline Combo,koštaju po 115 i 130 kuna,ali imaju intenzivan miris od kojeg mace bježe ko sumanute čim ste otvorili poklopac.Na kraju ćete vi najčešće smrdjeti po tome,a odustati od hvatanja mačaka.Ove ampule nemaju taj miris i efikasne su tako da ih se zapravo isplati kupiti iako se daje mala količina za te novce.Ovo je iz mog iskustva

Meuws 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

To traje dugo ko i ogrlica piše da traje 1 mjesec

Meuws 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

Pročitala sam i ... to je malo štetno i za ljude ali kada se osuši nije ... čak i za mace može biti opasno. A ono zbog čega sam jaaako tužna je to što se ne mogu maziti barem 4 sata nadam se da će mi tih četiri sata proći brzo.

Citat | prije 8 godina
uredio/la

To ti je odlično što si napravila ! Proći će ti brzo, samo razmisli da ćeš ju poslije tih 4 sata moći maziti bez da se bojiš jer ima buhice!

Citat | prije 8 godina
uredio/la

Isprobano i super stvar.. Pouzdano , koristimo već treću godinu i nismo
imali nikakvih problema a mačkovi su bili zaštićeni...

Meuws 
Citat | prije 8 godina
uredio/la
Meuws 

Super, je ću joj to staviti sutra. Ali pred večer.
I samo još nešto DA LI SE TREBA STAVITI SVE IZ JEDNE AMPULE NA JEDNU MACU ILI SE MOŽE PODJELITI I NA DVIJE ?

Marina 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

Ja sam nestiu kupila frontline combo i pomoglo je.

Karla 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

[/quote]To traje dugo ko i ogrlica piše da traje 1 mjesec[/quote]

Moja ogrlica traje 3 mjeseca

Meuws 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

DALI SE TO MOŽE STAVIT NA DVE MACE ILI SAMO NA JEDNU JEDNA AMPOLA ?

Karla 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

Samo na jednu

Citat | prije 8 godina
uredio/la

Drage moje vidim znate čitati, a odgovori na ta vaša pitanja lijepo su opisani na uputama kaj dobijete uz te ampulice i ogrlice, a i oni kaj to prodaju to sve znaju i rado će vam pomoći.

Meuws 
Citat | prije 8 godina
uredio/la

ja sam sve pročitala i na ovo pitanje koliko sam ja vidjela nije pisao odgovor. Ali dobro, nema veze.
Samo da vam kažem da su te ampole super stvar Stavila sam ih mojim macama i pomoglo je.

Citat | prije 8 godina
uredio/la

Najbolje je staviti od puta cjelokupni sadržaj ampule na jednu macu.
Ogrlice protiv nametnika potražite u pet shopovima one koje imaju siguronosnu kopču.One služe za to da kad naprimjer maca zapne za nešto,automatski se na jači trzaj kopča otkopča sama te se maca ne može udaviti.

Morate biti ulogirani