Title

Ar esi tikras?

Forumas Nuo kada prasideda katinui "morcius"? (10)

Nuo kada prasideda katinui "morcius"? (10)

Tema uždaryta
| prieš 6 metų

Mano katineliui jau 7menesiai,girdejau,jog berniukam prasideda jau nuo 3menesiu,kolkas nematau jokiu pozymiu. Mano kaciukas britu trumpaplaukis,gal kas galite padeti?

Gabija 
| prieš 6 metų

Nu čia dabar? Nuo trijų mėnesių morčius??? Tokios nesąmonės negirdėjau.. Katinas subręsta apie 8-ą mėnesį, tad tau reikia dar šiek tiek palaukti.

| prieš 6 metų
redagavo

Tema apie ''morčių'' jau kažkur buvo, tik niekur nerandu.

Taip, morčius paprastai prasideda 6-8 mėn. tarpe, tačiau gali pasitaikyti ir tokių atvejų, kada sumorčiuoja 4-5 mėn. katinėliai ir katytės. 7 mėn. patinėlį pats tas laikas kastruoti ir tikrai ne per anksti.

| prieš 6 metų

Prisimenu mes galvojom,kad mūsų katinas kitoks,nes kai buvo 1 metų,jam nebuvo morčiaus.Galvojom ir nebus,toks superinis katinas.Kur tau,kad pradėjo siusioti,tai niekas nebepadėjo,tai vežėm kastruoti. Ir jums reikėtų iškastruoti,nes kiek žalos gali pridaryti.Ant odinių rankinių,ant batų.Oi..:/ Ir pastebėjau,kad mūsų kačius siusiojo ant reikalingų daiktu.Pvz : rankinių,batų,kuprinių .

| prieš 6 metų

Katinas natūraliai žymi jam ''nežinomą'' teritoriją, šiuo atveju tokius daiktus, kurie ne visą laiką būna jo apžymėtoje aplinkoje. Eidami gatve, mūsų batai, rankinės, kuprinės, drabužiai prisigeria visokių kvapų, tad parėjus namo, katinas pajaučia kažką naujo ir neatitinkančio jo kvapo, objektus. Todėl jis pasižymi juos.

Jelena 
| prieš 6 metų

Nuo 10 menesiu mano a.a.Ziogas pazymedavo visus vyro daiktus - pirstines, raktus, akinius...Bet tik vyro, gal del to kad jie buvo dideli draugai?

| prieš 6 metų

Oi, Jelena... Gal vyro natūralus kvapas smarkiai viršijo katino kvapą ir šis negalėdamas susitaikyti su tuo, kad yra žemiau už šeimos galvą, imdavosi darbelio tavo vyro daiktuose.

Jovita 
| prieš 6 metų

Morika,katinas tiesiog pajautė konkurenciją.

Jelena 
| prieš 6 metų

Na gal

O jau Mauglio tai mes nelaukem, kaip ir Pipo, kada prades zymeti, iskastravom ir viskas, ramu ir jiem ir mum.

Jovita 
| prieš 6 metų