Title

Ar esi tikras?

Forumas Katės kergimo-kačiavimosi laiko kalendorius (58)

Katės kergimo-kačiavimosi laiko kalendorius (58)

Cituoti | prieš 7 metų

Sveiki,

Pati būdama pradedančiąja veisėja ir atsakingai tam ruošdamasi, vis ieškau naudingų straipsnių. Ir radau katės kergimo-kačiavimosi laiko lenteles (teoriškai burmoms, praktiškai - bet kuriai katei):

http://gitalaya.bravepages.com/articles/gestation_chart.html

Viršutinėje kiekvienos lentelės dalyje nurodyta kergimo data, apatinėje dalyje - apytikslė kačiavimosi data. Datos paremtos 65 dienų katės nėštumo ciklu, skaičiuojant nuo pačios pirmos katino ir katės susitikimo dienos. Manau, informacija naudinga, nes nereikia skaičiuoti dienų

Cituoti | prieš 7 metų

Nesunku suskaičiuoti ir pasiemus kalendoriuką. Viskas atomatiškai komiuterisuotai bukina, kogero už šimto metų niekas nemokės skaičiuoti ir galvoti savo galva..

Bri 
Cituoti | prieš 6 metų

katė nebūtinai turi gimdyti 65 dieną. Nėštumas yra 9 savaitės arba 63 dienos. jos gimdyti gali nuo 61 dienos iki 69 dienos. kiekviena katė yra individuali ir netgi tos pačios katės skirtingi nėštumai gali trukti skirtingą laikotarpį.

Cituoti | prieš 6 metų

O viduriukas tarp 61 ir 69 dienos, kiek suprantu, yra 65, ane? O naudodama tokį kalendorių, paprasčiausiai gali stebėti kiekvienos katės individualumą Pavyzdžiui, skirtingoms katėms žymėdama skirtingomis spalvomis ir prirašydama + ar - kažkiek dienų. Moterys irgi žino savo ciklus, bet neretai naudojasi kalendoriais, dažniausiai, tų pačių +/- stebėjimui

Bri 
Cituoti | prieš 6 metų

taip viduriukas yra 65 dienos. realiai veterinarai skaičiuoja 63 dienas ir jau 66 dieną kelia paniką. bet man dar nė viena katė negimdė 65 dieną.

Cituoti | prieš 5 metų

laba diena norejau paklausti nuo kokio amziaus galima katyte vezti jau pas katineli?

Cituoti | prieš 5 metų

O kokiu tikslu klausi?

Cituoti | prieš 5 metų

Matyt, klausia kergimo tikslu

Cituoti | prieš 5 metų

Dauginimo tikslu, turbūt...

Cituoti | prieš 5 metų

Tairusia, dėl savo persiukės klausi? Ar žinai, kad reikia registruoti veislyną? Kadangi turiu senukę persiukę, nelabai benuveši anksčiau nei pradės morčiuoti Mano persiukė anais laikais morčiuoti pradėjo beveik 1,5 metų amžiaus. Morčiuodavo kas 3 mėn, po 3 savaites Paprastai tokias "vėlyves" veža per antrą morčių. Bet kuriuo atveju, net jei pradėtų morčiuoti anksti, reikėtų kergti ne anksčiau metų amžiaus Labai retais atvejais - nuo 10 mėn., jei katė morčiuoja kas antrą savaitę.

Cituoti | prieš 5 metų

aciu uz atsakima...seip neketinu registruoti jokiu veislynu jei kada suvesiu katyte tai tik tam kad draugai uzsiprase kaikurie kaciuku.... paklausiau tai del to kad mano kaktyte kazkaip keistai miaukset pradejo ....pradeda lakstyti kaip isprotejus lyg kazko ieskotu tai as jau issigandau ....nes seip savo kalyte suvedinedavau anksciau tai su sunim zinau daug maz kaip ten buna o su katytem tai jau kazkaip nelabai....

Cituoti | prieš 5 metų

Neužsiimkit dauginimu.

Greta 
Cituoti | prieš 5 metų

Paprašė draugai ir jau bėga.Savo proto turėkit ir sterilizuokit katytę arba registruokit veislyną.O jeigu neišdalinsit visų?Kur tada dėsit?

Cituoti | prieš 5 metų

Hmmm... "keistai miauksėti pradėjo" ... Jei jau namams kacius, tai sterilizuokit, kad nesikankintų ir keistai nemiauksėtų.

Cituoti | prieš 5 metų

o jei neisdalinsiu padovanosiu... nematau bedos kaciuku kainos nesveikos 300lt ir perka taip kad jei idesiu skelbima kad dovanoju nemanau kad pas mane jie uzsiliks ir nematau kas cia blogo suvesti katyte...man to veislyno simta metu nereikia net neketinu jo registruoti...as sau pelno kazkokio nesiekiu taip kad nematau tikslo jo registruoti..o ir katytes neketinu sterlizuoti...kam man to reik ateis laikas kai as noresiu sau gal dar katytes ir kam man pirkt jau geriau savo suvesiu ir turesiu....

Urtė 
Cituoti | prieš 5 metų
redagavo
Urtė 

Nu dabar žinok labai labai daug yra tokių skelbimų su dovanojamais kačiukais, todėl, bent jau mano manymu tai nėra taip lengva kaip atrodo. Ir nu.... Jei norėsi katytės- suvesi saviškę- tai žinok katytės negimdo vaikučių po vieną. Vadoj būna 3-5 kačiukus

Cituoti | prieš 5 metų
redagavo

Žinokit ne visos katės gimdo po trys- penkis kačiukus. Mano katė viena karta pagimdė aštunis, bet gerai, kad dabar sterelizuota Tairusia o jai gimtu aštuoni kačiukai? patikėkit visiems skiepus padaryti, maistas viskas tai nemažai kainuoja, o jaigu tu kačiukas niekas nenorėtų paimti, gal į prieglaudą vežtumet?

Cituoti | prieš 5 metų

jus juokaujat gal? as dar nesenei emiau dovanota katina 4metu is zmogaus ir tai skambuciu buvo labai labai daug 2savaites zmogus rinkosi kam ji padovanoti o cia grynaveislius kaciukuc mazylius niekas neims? paskaicius net juokinga darosi... taip yra dovanojamu pylna bet paprastu kaciu del to ju niekas ir neima...o persiuku kiek maciau skelbimu nemazai ir kainos tikrai kosmines...man idomu koks beprotis pirktu kaciuka uz 300lt kai sale skelbimas butu kad dovanojami kaciukai tokei pat....

Greta 
Cituoti | prieš 5 metų

Ne,ne tokie pat.Dažnai kačiukų kaina priklauso nuo to,ar jie su dokumentais.Kačiukai su dokumentais įrodo,jog kačiukai grynaveisliai.Beto : http://www.unitedcats.com/lt/forum/485/40519/unitedcats-puslapio-taisykles Nr. 11 Vadovaujantis estišku Unitedcats pavyzdžiu, UC administracija nusprendė, kad, skelbimus apie katės ar katino paieškas(kergimui) galės skelbti tik veislynų savininkai arba žmonės, turintys leidimus kergti.

Urtė 
Cituoti | prieš 5 metų
redagavo
Urtė 

Tai vat, tairusia ;-/

Turite būti prisijungęs